top of page
  • Yazarın fotoğrafıbarış ucuzcu

En iyi Bahçelievler Huzurevleri - Bakırköy Huzurevleri

Bahçelievler Huzurevleri

Sağlık sektöründe uzun yıllar boyunca çalışan ve tecrübesi ile misafirleri tarafından sevilen Doktor Elit, Bahçelievler huzurevleri arasında en iyi huzurevi olarak bilinmektedir. Bu bağlamda, Bakırköy Huzurevleri ve çevresinde de aynı şekilde ismini duyurmuş olan Doktor Elit huzurevi yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezi, tercih sırasında birinci bakımevidir.En iyi huzurevleri - Bakırköy Huzurevleri - DoktorElit


2018 yılından itibaren faaliyette olan Doktor Elit, fizik tedavi yöntemlerinin uygulanmasında da birçok hastasına destek sağlamaktadır. DoktorElit'in İstanbul bahçelievler ve çevre huzurevleri arasında tercih edilebilir olmasının en büyük nedeni müşteri memnuniyetini her daim en önde tutuyor olması ve sürekli olarak kendini geliştirmesidir.


Aile yakınlarınızın mutluluğu göz önüne alındığında ekonomiyi elbette arka plana atılmalısınız. Şunu söyleyebiliriz ki ekonomi bizim için de arka plandadır. Doktor Elit, bakımevlerinin genel fiyatlarının farkında olarak, ekonomik yaklaşımı ile fiyat belirlemesini en iyi şekilde yapmaktadır. Bu sayede her alanda sizi en iyi sonuca ulaştırabilmek arzusu ile çalışmaktadır.


DoktorElit huzurevi, İstanbul içerisinde hem kente yakın olması hem de ferah bir ortamda bulunması nedeniyle birincil tercih sebebidir. Başta güler yüzlü hizmet ve kaliteli ortam olmak üzere, birçok ihtiyacınıza en iyi şekilde karşılık verir. Doktor Elit Huzurevi, Yaşlı Bakım Merkezi, profesyonel kadrosu sayesinde aklınızın yakınlarınızda kalmaması için bütün verdiği hizmetlerin yönetimini en iyi biçimde planlar.


Yaşlı bakım ve hasta bakım hizmetlerinde yetkin doktor, hemşire ve hasta bakıcılar sayesinde misafirler kendini evinde gibi hisseder. Kimi zaman, evde bakılan hastaların, evde bakıldığı zamanlar içerisinde her zaman tüm ihtiyaçlarının giderilemediği üzücü bir sonuç olmuştur. Bunun en temel nedenlerinden bir tanesi evde her zaman bir doktor, hemşire veya hasta bakıcının bulunmuyor olmasıdır.


En Kaliteli Bakırköy Huzurevleri Doktor Elit

Bakım ve rehabilitasyon için bünyemizde barındırdığımız engin tecrübelerimizin ışığında misafirlerimiz kendini evinde gibi hisseder. Çeşitli hastalıklardan muzdarip durumda olan misafirlerimiz bulunmaktadır. Bunların içine demans, alzheimer gibi hastalıklar dahildir. Özellikle mental hastalıkları bulunan yaşlılarımıza uzman kadromuz ile psikolojik destek de sağlamaktayız.


Özellikle yatalak hastalar için bu düzene çok uygun olan ve bunun üzerine yoğunlaşmış olan tecrübeli çalışma ekibimiz sayesinde işimizi en profesyonel şekilde icra etmekteyiz. Yaşlı bakım evi denildiğinde, özellikle yatalak hastaların bakımı es geçilmemesi gereken bir durumdur. Gerek hastalara gösterilen samimi tavır, gerekse sürekli kontrollerinin yapılması açısından tecrübe ve uyumlu bir çalışma grubu yüksek önem teşkil etmektedir.


Doktor Elit bünyesinde verdiğimiz hizmet dahilinde bireylere hümanist yaklaşımların gerektiğini biliyoruz. Bu sayede, psikolojik destek almak isteyen kişilerin de gerekli tedavilerinin yapılması gerektiğinin farkındayız.En iyi huzurevleri - Bahçelievler Huzurevleri - DoktorElit


Ek olarak, kişilerin fiziksel anlamda yaşadığı problemlerden doğan hastalıklara karşı fizik tedavi uygulamalarımız bulunmaktadır. Buna, fıtıklar, kas ağrıları ve hareketsizlikten oluşan hastalıklar da dahildir. Yatalak hastalar gibi hastaların sürekli olarak takip edilmesi gerekir ve bu 7 gün 24 saat kontrollerinin yapılması anlamına gelir.


Kontrollerin yapılması ve gerekli takiplerin yapılması hasta bakıcılar tarafından mümkün olur. DoktorElit, İstanbul bahçelievler içerisindeki bakım merkezi algısına konumu ile farklı bir misyon katar. Hem konum olarak merkezde olan hem de büyük bahçesi ile misafirlerin huzurlu bir ortamda kalmasına zemin sağlayan Doktor Elit, hastalarına her zaman mutlu bir ortam yaratmayı amaçlar.


Sürekli şekilde yapılan doktor kontrolleri, diyetisyen müdahaleleri ve besin alım kuralları gibi çeşitli hizmetler sunar. Sizin ve misafirlerin içinin rahat olması için, her detay Doktor Elit tarafından düşünülmüştür.


En iyi Bahçelievler Huzurevleri ve Bakırköy Huzurevleri arasında yer alan Doktor Elit Huzurevi büyüklerinize 7/24 titizlikle ve profesyonelce hizmet etmektedir. Huzurevi hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Facebook ve Instagram

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page